Меню сайту
Категорії розділу
Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації [9]
м.Бердянськ [50]
м.Бердянськ(продовження) [26]
Бердянський район [4]
Веселівський район [10]
Гуляйпільський район [17]
м.Енергодар [18]
Жовтневий район [4]
м.Запоріжжя [4]
Заводський район [1]
Запорізький район [40]
Запорізький район(продовження) [18]
Кам'янсько-Дніпровський район [7]
Комунарський район [1]
Куйбишевський район [1]
м.Мелітополь [11]
Мелітопольський район [3]
Михайлівський район [22]
Новомиколаївський район [2]
Орджонікідзевський район [1]
Пологівський район [4]
Приазовський район [1]
Приморський район [11]
Розівський район [1]
м.Токмак [3]
Токмацький район [4]
Хортицький район [17]
Чернігівський район [8]
Шевченківський район [1]
Каталог статей
Головна » Статті » Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації

Комунальний заклад "Молочанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

"Спорт та Спеціальна Олімпіада - як засіб соціальної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами"

На основі аналізу перспективного педагогічного досвіду, в У контексті впливу заходів та засобів «Спеціальної Олімпіади України» на психофізичний розвиток дітей з особливими освітніми потребами, розроблена  Модель - «Спорт та Спеціальна Олімпіада - як засіб соціальної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами». Ефективна соціалізація означеної категорії вихованців школи-інтернату відбувається завдяки їх залученню  до різних форм навчально-тренувальної роботи, спортивно-змагальної діяльності та  впровадженню  системи стимулювання, допомагаючи дітям публічно заявити про свої здобутки в соціумі і  відбутись як особистість. Використовуючи можливості фізкультурної роботи в спеціальній школі-інтернаті, права створеного нами «Обласного осередку СОУ в Запорізькій області», співпрацю з громадськими організаціями і благодійними фондами, розроблена система залучення дітей із особливими освітніми потребами до спортивних змагань, туристичних походів, турнірів та соціальних проектів. Це надає дітям можливість якісніше спілкуватися з однолітками і дорослими, загартовувати свій характер у спортивній боротьбі,  набувати уяву про соціальні правила життя та моральні норми тієї громади, в яку вони потрапляють після закінчення школи-інтернату.

Категорія: Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації | Додав: integracija (03.02.2015)
Переглядів: 1005 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 4.1/70
Всього коментарів: 9
9 LORA   [Матеріал]
Адаптивная физическая культура и спорт обладают огромным реабилитационным и социализирующим потенциалом, оказывая благотворное влияние на все органы и системы организма детей и молодёжи с нарушением умственного и физического развития, на формирование и совершенствование их интеллекта и личностных качеств. Люди с интеллектуальными нарушениями более чем кто-либо нуждаются в социализации. И в этой связи систематические тренировочные занятия и спортивные соревнования являются важным средством и методом в достижении этой цели. 
Очень нужное и жизненно необходимое для этих детей дело, которым занимается Юрий. Молодец!!! Так держать!!! Желаю терпения, настойчивости, спортивных успехов и побольше хороших спонсоров!

8 vzhdanov_nuskin   [Матеріал]
С Юрием Ковалевским я познакомился в 2011 году, ми вместе с ребятами из Молочанского интерната ходили в поход. Юрий не просто хороший педагог и наставник для своих воспитанников, он для них Друг. Друг, которий готов всегда помочь и делает все возможное и невозможное, чтоби дети могли заниматься спортом и развиваться. Благодаря таким людям как Юрий и их активности, дети в интернатах, а особенно в специализированних интернатах, могут намного легче адаптироваться к взрослой жизни, жизни за пределами интерната. Ведь спорт-єто не только физическое здоровье, єто и социальная адаптация, формируется коллективная ответственность, развивается кругозор и т.д. А теперь представьте, что в большинстве своем, в интернатах такой работи не проводится. Не у всех есть такой Юрий Ковалевский, учитель физкультури, которий за своих воспитанников будет стоять горой и на собственном єнтузиазме єто все тянуть. Юра, удачи тебе. Дорогу осилит идущий ;-)

7 akutikikonaku   [Матеріал]
Я знаю цю команду людей! Вони неймовірні, і роблять неймовірне для цих дітей! Підтримуйте, люди! Діти прагнуть розвиватися!

6 teliknastua   [Матеріал]
Нашому суспільству треба знати про можливості таких діток, їх успіхи, і розділяти разом із ними їх зацікавленості, надавати підтримку в бажанні розвиватися. Якщо освітлювати це, залучати маси, то буде добро. Ви робите хороше діло!

5 Ant   [Матеріал]
Спеціальна Олімпіада доводить, що фізичне виховання і спорт є найдієвішими способами поліпшення життя молоді з особливими освітніми потребами. Тому тренуйтесь, перемагайте, зростайте і ви самі зможете стати прикладом для інших, як стати не тільки хорошими спортсменами, а й успішними людьми.
Директор СО України
А.А. Підварко

4 Princessa   [Матеріал]
Ви робите дуже важливу справу. Ці діти потребують уваги та піклування. Нехай вам сприяє успіх у вашій добрій справі.  З повагою,
Ганна Гречишкіна

3 kovalevskij   [Матеріал]


2 mastu2013   [Матеріал]
Вы  огоромные МОЛОДЦЫ...!!!!! Продолжайте. работайте. этим детям нужно. Сил вам и большого желания дать  ребятам, то  чего они недополучили.Вы ЛУЧШИЕ............!!!!!!!!!!!! smile

1 mastu2013   [Матеріал]
smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Block title
 
 
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz