Меню сайту
Категорії розділу
Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації [9]
м.Бердянськ [50]
м.Бердянськ(продовження) [26]
Бердянський район [4]
Веселівський район [10]
Гуляйпільський район [17]
м.Енергодар [18]
Жовтневий район [4]
м.Запоріжжя [4]
Заводський район [1]
Запорізький район [40]
Запорізький район(продовження) [18]
Кам'янсько-Дніпровський район [7]
Комунарський район [1]
Куйбишевський район [1]
м.Мелітополь [11]
Мелітопольський район [3]
Михайлівський район [22]
Новомиколаївський район [2]
Орджонікідзевський район [1]
Пологівський район [4]
Приазовський район [1]
Приморський район [11]
Розівський район [1]
м.Токмак [3]
Токмацький район [4]
Хортицький район [17]
Чернігівський район [8]
Шевченківський район [1]
Каталог статей
Головна » Статті » Михайлівський район

КЗ "Районний методичний кабінет" Михайлівської районної ради Запорізької області, районне методичне об'єднання вчителів української мови

Здобутки та перспективи роботи з філологічно обдарованими учнями (з досвіду роботи РМО вчителів української мови й літератури)

У наш час сила знань, які накопичені людством, безперечна. Комп’ютеризація усіх сфер діяльності людини призвела до прогресивних змін у науці, техніці, виробництві, освіті, культурі тощо. Прискорює темпи нашого життя інтенсивний розвиток різних видів зв’язку. Використання високоякісних технологій нового покоління на виробництві та в побуті вимагає від сучасної людини досить високого рівня освіченості.
Це вимагає від молодого покоління, яке вступає в самостійне життя, глибоких знань, високого інтелектуального й фізичного розвитку. Тобто сьогодення вимагає мобільного фахівця, здатного швидко адаптуватися в нових умовах професійної діяльності. Час диктує нам свої вимоги: хочеш не відставати від життя – учись.

Категорія: Михайлівський район | Додав: integracija (16.03.2015)
Переглядів: 977 | Коментарі: 15 | Рейтинг: 4.4/179
Всього коментарів: 15
15  
Вчителі української мови і літератури Михайлівського району  - майстри своєї справи, бо вчитель-філолог - це не професія, а стиль життя. Ви запалюєте в наших серцях вогники знань і людяності! Уроки української мови і літератури завжди були пізнавальними, креативними, інтерактивними. Своїм прикладом Ви сформували і виховали не одне покоління громадян своєї Батьківщини! Нагородою за Вашу кропітку і наполегливу роботу з учнями є іх знання, завдяки яким, вони сміливо крокують життям! Успіхів Вам!

14  
Учителі-словесники Михайлівського району представили цікаві та різнопланові розробки. Звіти про роботу з філологічно обдарованими учнями є доказом плідної співпраці учителя й учня та продуктивності застосованих методів навчання.
Як студентка філологічного факультету, я дуже ціную ваш досвід. Успіхів вам!

12  
Дуже цікавий матеріал. Сподобалася ідея проведення інтегрованого уроку-телемоста з української мови. Прослідковується систематична робота районного методичного об'єднання з обдарованими дітьми. Бажаємо подальших успіхів у роботі.

11  
Цікавий і корсний матеріал. Прослідковується чітка система роботи РМО.

10  
Перший рік я навчаюсь у класі з філологічним нахилом. Це не тільки неймовірно цікаво, а ще й дуже пізнавально. Ми детально вивчаємо усі нюанси рідноё мови, життя і творчий шлях письменників, знайомимося з найкращими їх творами. Дякую Вам за незвивичайні уроки.

9  
Є чому повчитися.

4  
Робота Михайлівського районного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури є професійною, системною, спрямованою на якісне та патріотичне виховання школярів та формування їх як особистостей, які зможуть допомогти суспільству побудувати сильну та демократичну Україну. Вдячна Вам за працю, Ви достойні перемоги!

5  
Дякую за Ваш цінний коментар!

13  
Щиро підтримуємо, бо Ви того варті! Натхнення й перемог!

3  
Створення сприятливих умов для навчання і розвитку дітей з підвищеними мовно-літературними здібностями в Михайлівському районі на вищому рівні, тому що працюють вчителі-майстри, що здатні зацікавити, навчити, закохати у рідну мову. Досвід багатий, цікавий, корисний для викладачів.

8  
Дуже вдячна своїй любій учениці, яка теж несе щире слово рідної мови до своїх вихованців, за підтримку і оцінку нашої роботи.

2  
Здобутки філологічно обдарованих учнів вашого району дійсно показують, що це система роботи. Також дуже цікаві доробки ваших учителів. Дякуємо за можливість навчитися чомусь цікавому.

1  
Дуже цікавий і корисний матеріал для вчителя-словесника. Прослідковується система роботи районного методичного об`єднання. Щиро вдячний.

6  
Щиро дякую за увагу до нашого досвіду і коментарі. Стараємося.

7  
Районне методичне об`єднання вчителів української мови й літератури виробило єдину стратегію щодо створення належних умов у роботі з обдарованою молоддю.Учителі-філологи  ефективно впроваджують систему роботи з обдарованими учнями. Щиро вдячна за ваші цінні коментарі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Block title
 
 
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz